Антимонопольний комітет ще не виносив рішення щодо поданої повторно заяви про надання дозволу на купівлю “Більшовика” ТОВ “Дженерал Комерс”, пов’язаної із групою UFuture Василя Хмельницького.
Про це повідомила голова АМКУ Ольга Піщанська у Facebook.
За її словами, розгляд заяви триває.
“Згідно з законом “Про приватизацію державного і комунального майна”, компанія впродовж 30 днів з дня підписання договору купівлі-продажу має сплатити вартість об’єкта, оскільки, інакше нараховуватиметься неустойка.
А 60 днів несплати є підставою для розірвання договору”, – пояснила вона.
Читайте більше про приватизацію ПКМЗ у статті Олександра Колесніченка та Дани Гордійчук: Приватизація за сім хвилин. Як Хмельницький та Черновецький “розіграли” “Більшовик”
Нагадаємо:
27 жовтня АТ “Перший київський машинобудівний завод” продали на аукціоні за 1,429 млрд грн – його власником стане пов’язана із групою UFuture Василя Хмельницького компанія.
Як розповідала ЕП, власником ПКМЗ став консорціум інвесторів, серед яких – власник компанії “А-девелопмент” Олексій Баранов та компанія UDP під управлінням Андрія Іванова. Акціонером UDP також є Василь Хмельницький.
На торгах жодної ставки не зробила компанія “ДК Інвест” Степана Черновецького. Причиною такої поведінки джерела ЕП називали можливі “закулісні домовленості” з Черновецьким, аби за “вигідну ціну” отримати частину нерухомості.
Антимонопольний комітет за власною ініціативою перевірить дотримання конкуренції під час аукціону з продажу київського “Більшовика”.
Згодом повідомлялось, що Антимонопольний комітет залишив без розгляду заяву на купівлю “Більшовика” пов’язаної із групою UFuture Василя Хмельницького ТОВ “Дженерал Комерс”.
Кошти за результатами аукціону з приватизації заводу “Більшовик” (1,429 млрд грн) 7 грудня надійшли до бюджету.
Економічна правда