Українські удари по об’єктах у тилу ворога підривають російську логістику

Українські удари по об’єктах у тилу ворога підривають російську логістику – ISW

український військовий, фото Генштабу

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) зауважили, що удари Сил оборони по військових об’єктах у тилу ворога підриває логістику та контрбатарейну оборону росіян.

Джерело: ISW

Деталі: В огляді зазначається, що українські війська продовжували контрнаступальні операції щонайменше на трьох ділянках фронту 22 липня

Президент України Володимир Зеленський заявив, що українські контрнаступальні операції можуть незабаром прискоритися, і що їхня затримка частково пов’язана з обмеженим матеріально-технічним забезпеченням.

Українські офіційні особи заявили 22 липня, що українська кампанія з перехоплення російських військових об’єктів у тилових районах успішно підриває російську логістику та контрбатарейну оборону, і це працює на користь України.

Начальник Головного управління ракетних військ і артилерії та безпілотних систем Генерального штабу України полковник Сергій Баранов заявив, що українські ракетні та артилерійські підрозділи несуть відповідальність за приблизно 90 відсотків російських втрат.

Він сказав, що українські ракетні та артилерійські підрозділи створили далекобійний “вогневий кулак” завдяки західним високоточним ракетам і артилерійським системам, і що українські удари настільки потужні й точні, що російські війська більше не можуть вести ефективний контрбатарейний вогонь.

Керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк заявила, що українські удари по російських скупченнях боєприпасів у глибокому тилу спричиняють проблеми з матеріально-технічним забезпеченням для російських військових.

Вона зазначила, що ця тенденція відображається у зменшенні кількості російських обстрілів у Херсонській області, що свідчить про те, що російські війська відчувають “снарядний голод” у цьому регіоні.

Командувач Таврійської групи українських військ бригадний генерал Олександр Тарнавський 13 липня порівняв контрнаступ України з боксом і заявив, що Україна має намір “тримати супротивника на відстані витягнутої руки”, щоб уникнути ближнього бою, оскільки Україна може ефективно перемагати російські сили на великій відстані.

Аналітики зазначають, що заяви Баранова, Гуменюка і Тарнавського свідчать про те, що українські військові успішно проводять цю кампанію перекриття.

Ця кампанія є центральним аспектом плану України зі створення асиметричного градієнту виснаження, який зберігає українські сили ціною повільнішого завоювання територій, водночас поступово виснажуючи росіян і їхню техніку.

Крім того, експерти нагадують, що Сили оборони завдали удару по російській нафтобазі та складу боєприпасів у Криму.

Ключові висновки ISW за 22 липня:

  • 22 липня українські війська продовжили контрнаступальні операції щонайменше на трьох ділянках фронту.
  • Президент України Володимир Зеленський заявив, що українські контрнаступальні операції можуть незабаром прискоритися, і що затримка в їх проведенні частково пов’язана з обмеженим матеріально-технічним забезпеченням.
  • Українські офіційні особи заявили 22 липня, що українська кампанія з перехоплення російських військових об’єктів у тилових районах успішно підриває російську логістику та контрбатарейну оборону, що, ймовірно, працює на користь України.
  • Українські сили завдали удару по російській нафтобазі та складу боєприпасів у Криму.
  • Подальші подробиці арешту бойовика Ігоря Гіркіна за екстремізм продовжують свідчити про зміну балансу сил між кремлівськими угрупованнями і всередині ФСБ, в якій служив Гіркін.
  • Соратники Гіркіна розпочали публічну кампанію, спрямовану на те, щоб виставити Гіркіна як фігуру, що перебуває в опозиції до російського керівництва.
  • Українські війська провели наступальні операції вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна та в районі Бахмута, але не досягли успіху.
  • Війська РФ проводили наступальні операції в районі Куп’янська, Бахмута і на лінії Авдіївка-Донецьк, досягли заявленого просування в районі Куп’янська.
  • Українські війська проводили наступальні операції вздовж кордону між західною частиною Донецької та східною частиною Запорізької областей, а також у західній частині Запорізької області, але не досягли просування вперед.
  • Російські війська проводили наступальні операції вздовж прикордонної смуги на заході Донецької та сході Запорізької областей, але не досягли жодних підтверджених або заявлених успіхів у просуванні.
  • Відомі члени Ради Федерації РФ виступили проти законопроєкту, спрямованого на підвищення верхньої межі призовного віку при збереженні нижньої межі у 18 років.
  • Російська окупаційна влада продовжує вивозити українських дітей з окупованої України до Росії.
  • Присутність групи Вагнера в Білорусі, ймовірно, зростає.

Джерело: УП

Author: Onview