На Київщині зростає кількість трагічних випадків на воді. Від початку року на водоймах області вже загинуло 22 людини.
Про це КВ дізналася з повідомлення ДСНС Київщини.
“Останній випадок стався поблизу села Гаврилівка Бучанського району. До Служби порятунку надійшло повідомлення про ймовірне утоплення людини у місцевому ставку. Наступного дня рятувальники продовжили пошукові роботи. За допомогою спеціального обладнання та техніки вони обстежили водойму, в результаті чого тіло жінки було виявлено та вилучено з води. За попередньою інформацією, загибель настала внаслідок утоплення”, – сказано в релізі рятувальників.
ДСНС Київщини закликає громадян бути максимально обережними під час відпочинку біля водойм:
- обирайте лише офіційні та облаштовані місця для купання;
- не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння;
- не залишайте дітей без нагляду;
- реально оцінюйте власні сили та дотримуйтеся правил безпеки.
“Вода не пробачає необережності. Бережіть себе та своїх близьких”, – закликають в ДСНС.
Читайте: У Переяславі на річці Трубіж зі шлюзу врятували підлітка
Фото: ДСНС
Олексій Ігнатьєв












