Onview

Ми не закриваємо очі на головне

Advertisement

На Київщині побільшало потонулих у водоймах людей – ДСНС

На Київщині зростає кількість трагічних випадків на воді. Від початку року на водоймах області вже загинуло 22 людини.

Про це КВ дізналася з повідомлення ДСНС Київщини.

“Останній випадок стався поблизу села Гаврилівка Бучанського району. До Служби порятунку надійшло повідомлення про ймовірне утоплення людини у місцевому ставку. Наступного дня рятувальники продовжили пошукові роботи. За допомогою спеціального обладнання та техніки вони обстежили водойму, в результаті чого тіло жінки було виявлено та вилучено з води. За попередньою інформацією, загибель настала внаслідок утоплення”, – сказано в релізі рятувальників.

ДСНС Київщини закликає громадян бути максимально обережними під час відпочинку біля водойм:

  • обирайте лише офіційні та облаштовані місця для купання;
  • не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння;
  • не залишайте дітей без нагляду;
  • реально оцінюйте власні сили та дотримуйтеся правил безпеки.

“Вода не пробачає необережності. Бережіть себе та своїх близьких”, – закликають в ДСНС.

Читайте: У Переяславі на річці Трубіж зі шлюзу врятували підлітка

Фото: ДСНС

КиївВлада

Олексій Ігнатьєв