
Мінінавантажувачі TDC — це сучасна українська спецтехніка, що поєднує в собі потужність, компактність і високу адаптивність. Завдяки широкому асортименту навісного обладнання вони ефективно справляються з десятками різних завдань у найрізноманітніших галузях. Зокрема, у групі компаній TDC виділяють п’ять ключових напрямів, де мінінавантажувачі приносять найбільшу користь і вже довели свою ефективність.
На правах реклами
Про це КВ дізналася із повідомлення пресслужби Групи компаній “TDC”.
“У комунальних службах мінінавантажувачі TDC стали справжніми універсальними солдатами. Взимку вони прибирають сніг за допомогою відвалів і щіток, розсипають пісок чи суміші проти ожеледиці. Навесні та восени — очищують парки, сквери, тротуари від листя, гілок та сміття (з щітками, ковшами та щелепними захватами), а також перевозять саджанці, інвентар для роботи та багато іншого. Завдяки компактним габаритам, мінінавантажувачі дозволяють працювати у вузьких просторах, зокрема між припаркованими авто, деревами, лавками”, – йдеться у дописі.
Дорожньо-будівельний сектор
У компанії зауважують, що мінінавантажувачі TDC використовують для перевезення щебеню, асфальту, піску. Одна з моделей доступна з гідравлічною системою High Flow, яка забезпечує підвищений потік для роботи з енергоємним навісним обладнанням — зокрема дорожніми фрезами, які вимагають високого тиску і продуктивності. За допомогою них підготовлюють основу під тротуари, дороги, бордюри. Часто техніка застосовується для демонтажу старого асфальтного чи плиткового покриття, розчищення територій перед ремонтами, а також завантаження та розвантаження плитки, каменю, бордюрів.
Сільськогосподарський сектор
Також у пресслужбі компанії TDC розповіли, що фермери все частіше використовують мінінавантажувачі TDC як універсальний інструмент на господарстві. Машини справляються з прибиранням гною, бруду, залишків кормів. За допомогою ковшів, вил і захватів транспортують корми, сіно, зерно, добрива. Також техніка ефективно виконує планування та вирівнювання ґрунтів і очищення територій ферм.
“Мінінавантажувачі TDC включені до програми державної компенсації, тож аграрії та фермери можуть отримати 15% від вартості техніки у вигляді кешбеку, що значно знижує вартість придбання техніки для господарства”, – додали в компанії.
Будівельний сектор
Варто зауважити, що на будмайданчиках мінінавантажувачі TDC виконують одразу кілька функцій. По-перше, це земляні роботи: копання, вирівнювання та планування ґрунтів. По-друге, навантаження та транспортування будівельних матеріалів — цегли, плит, цементу, металоконструкцій.
“Окремим пунктом — очищення території будмайданчика за допомогою щіток, що є щоденною задачею на великих об’єктах. Універсальність мінінавантажувачів дозволяє зменшити парк техніки на будмайданчику. Один TDC з кількома видами навісного може виконувати функції одразу кількох машин, економлячи простір і кошти”, – додали в пресслужбі.
Логістичний сектор
У компанії також додають, що у логістиці та складському господарстві мінінавантажувачі — справжні «мобільні помічники». Вони очищують території складів, ангарів, логістичних центрів, портів, терміналів. З навісними вилами здійснюють завантаження та розвантаження палет, а з ковшами — переміщення сипких вантажів.
Також техніка TDC підходить для підготовки майданчиків до приймання товарів: прибирання, планування, очищення після розвантаження. Її компактність і маневреність дозволяють працювати у вузьких проходах, у приміщеннях із низькими стелями та між стелажами.
“TDC — це не просто техніка. Це розумне рішення для вашого бізнесу”, – резюмували в компанії.
Довідка КВ: Група компаній TDC — український виробник, який створює техніку, що ідеально адаптована до умов нашого ринку. Мінінавантажувачі TDC — це результат багаторічного інженерного досвіду та постійного вдосконалення моделей. До них пропонується великий вибір навісного обладнання: від ковшів, щіток, відвалів до бурів, фрез, вил і захватів.
Нагадаємо, що у сучасному будівництві, агробізнесі чи комунальному секторі ефективність давно міряється не кількістю техніки в парку, а здатністю використовувати одну машину на максимум її можливостей. На Київщині група компаній “TDC”, яка понад 25 років працює в Україні, розповіла як навісне обладнання перетворює одну стандартну техніку на універсальний багатофункціональний інструмент.
Читайте: Кабіни мінінавантажувачів українського виробника TDC успішно пройшли випробування ROPS/FOPS
Фото: пресслужба TDC
Інна Міхно