20 червня в Ірпені відбувся другий вечір боксу від Української ліги боксу ветеранів бойових дій. До участі долучилися військові та ветерани, які проходять реабілітацію після участі в бойових діях. Для багатьох із них спорт є важливою частиною відновлення, повернення до активного життя та взаємної підтримки у ветеранській спільноті.
Про це, як стало відомо КВ, йдеться в повідомленні КОДА.
У межах турніру відбулося 8 поєдинків. Головною подією вечора став бій за пояс чемпіона України серед ветеранів.
У головному поєдинку перемогу здобув В’ячеслав «Білка» Кут’їн — ветеран, колишній снайпер 118-ї бригади ЗСУ. Він переміг Олексія «Гіжи» Колісніченка та став новим чемпіоном України серед ветеранів.
Результати турніру:
Руслан «Кабан» Мерзлий переміг В’ячеслава «Джона» Іващука;
Дмитро «Матроскін» Попов переміг Володимира «Фізрука» Волинця;
Володимир «Кіпіш» Саєнко переміг Олександра «Мамона» Мамонтова;
Артем «Грізлі» Хребет переміг Сергія «Хуча» Харченка;
Руслан «Мамай» Єрьоменко переміг Петра «Київ» Печерного;
Юрій «Тихий» Кравчук переміг Олексія «Пєлю» Неровню;
Денис «Сідий» Бондаренко переміг Олексія «Білого» Біленького.
Такі спортивні події сприяють розвитку ветеранського спорту в Україні та створюють більше можливостей для фізичного відновлення, реабілітації й соціальної адаптації ветеранів і військовослужбовців після бойового досвіду.
Ветеранський спорт — це про шлях відновлення, підтримку поруч і можливість знову ставити перед собою цілі.
Читайте: Микола Калашник: Київщина продовжує зміцнювати свої позиції як один із головних промислових центрів
Фото: КОДА
Олексій Вєтров











