Профспілкова комерція – реалії сьогодення

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури, викрито протиправну схему заволодіння комерційними структурами спортивно – оздоровчої бази «Зеніт» що перебувала у власності Київської міської ради профспілок та земельної ділянки близько 6 га на території Труханового острову міста Києва.

На вказаній спортивно – оздоровчій базі «Зеніт» здійснює тренування та змагання Міжнародної благодійної організації «Дитячий оздоровчо-спортивний клуб «Мала Флотилія» із веслування на байдарках де приймають участь у підготовці на добровільних засадах майстри спорту та понад 150 спортсменів.

До вказаної протиправної схеми заволодіння майна профспілок причетний голова Об’єднання профспілок, організацій профспілок у м.Києві «Київська міська рада профспілок» Валентин Мельник та низка комерційних структур які підозрюються у співпраці з країною агресором.

За результатами досудового розслідування організатору протиправної схеми Валентину Мельнику оголошено про підозру та 23 грудня 2022 року Голосіївським районним судом м. Києва обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою із можливістю внесення застави.

26 грудня 2022 року Валентин Мельник вніс заставу у розмірі 1 млн. 300 тис. грн. та вийшов із СІЗО.

За інсайдерською інформацією із середовища Київських профспілок, Валентин Мельник з 2010 року перебуває на посаді голови Об’єднаної профспілки, організацій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок» і за весь час головування реалізував не одну протиправну схему із привласнення майна профспілкової організації в інтересах комерційних структур.

За іншими фактами розтрати та привласнення майна профспілок, здійснюється розслідування за результатами якого буде викрито ще не один факт зловживання Валентина Мельника під час перебування на посаді голови Київських профспілок.

Отже поки всі члени профспілки важкою працею здійснюють внески до профспілкової організації з метою поліпшення стану спортивно – оздоровчих баз для відпочинку та покращення умов, інші чиновники, які очолюють профраду використовують загальне майно для власного збагачення.

Крім цього, окремі члени профспілок обговорюються, що окрім заволодіння майном Валентин Мельник спільно із його помічницею-коханкою Інною Лінчевською, виступили ініціалами створення кредитної спілки за рахунок профспілкових внесків. Така собі фінансова піраміда імені Валентина Мельника або профспілкова «М.М.М.».

Слід зауважити, що окрім Валентина Мельника, 13 грудня 2022 року, правоохоронці також дістались і до його «протеже» – заступника голови Федерації профспілок України Володимира Саєнка. Зокрема, останньому повідомлено про підозру у незаконному відчуженні майна вартістю понад 138 млн. грн.

  Дивлячись на вказану ситуацію і об’єми оборудок, постає закономірне питання скільки вказані ділки заробили на профспілкових об’єктах.

Дійсно сюжет документального розслідування «Профспілкова комерція – реалії сьогодення».

Author: Onview